О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


США не визнають легітимність президентських виборів у Венесуелі

 20-05-2018 21:21 

США не визнають легітимність президентських виборів у Венесуелі

Держдепартамент нагадав про право венесуельського народу обирати владу на чесних демократичних виборах.

США не збираються визнавати перемогу Мадуро на вибори, які опозиція бойкотує

Сполучені Штати Америки не вважають вибори президента Венесуели, що проходять в неділю, 20 травня, чесними і вільними. Тому Вашингтон не збирається наміру визнавати іх легітимність, заявила офіційний представник Державного департаменту США Хізер Ноуерт.

"Так звані вибори у Венесуелі нелегітимні. США солідарні з демократичними країнами по всьому світу, що виступають на підтримку венесуельського народу і його суверенного права обирати своїх представників шляхом вільних і чесних виборів", - написала вона на своїй сторінці в Twitter у вівторок.Як повідомлялося, 20 травня у Венесуелі проходять дострокові вибори президента країни.


На пост глави держави претендують чотири кандидати, включаючи нинішнього президента Ніколаса Мадуро. Найбільші опозиційні партії бойкотують вибори .

Оголошенням виборів передували масові протести, учасники яких звинувачували президента країни в ігноруванні законів, взяття під варту політичних опонентів, а також в економічних проблемах країни.

Як відомо, Венесуела переживає важку економічну кризу. У країні відбуваються регулярні відключення води і світла, не вистачає продуктів харчування та ліків. Річна інфляція в країні досягла рекордних 4115%, економіка потрапила у так звану "спіраль смерті". Проте сам президент держави каже, що його уряд є жертвою економічної війни, яку великий бізнес веде проти його лівої адміністрації.

Детальніше про поглиблення економічної кризи у Венесуелі читайте в статті "Венесуела: час мадуріанського правління добігає кінця" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".


https://dt.ua/WORLD/ssha-ne-viznayut-legitimnist-prezidentskih-viboriv-u-venesueli-278354_.html


рейтинг: 18
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: