О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців вражений пропозицією, якy зробив 8 червня 2018 р. Президент США Дональд

 15-06-2018 19:17 

Світовий Конгрес Українців (СКУ) вражений пропозицією, якy зробив 8 червня 2018 р. Президент США Дональд Трамп, a Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте підтримав, про відновлення членства Російської Федерації у Великій сімці.

У червні 2014 р. Російську Федерацію виключили з саміту Великої вісімки, яку спочатку планували провести у Сочі, Російська Федерація, а пізніше провели в іншому форматі без Російської Федерації у Брюсселі, Бельгія. Рішення було прийняте лідерами Великої сімки одностайно, засудивши таким чином збройну агресію Російської Федерації проти України та нелегальне вторгнення в Крим як підтвердження їхньої підтримки народу України та основного принципу територіальної цілісності незалежних держав.

Гібридна агресія Російської Федерації продовжується з усе більшою силою та майже щодня приносить нові жертви. На теперішній час Російська Федерація захопила 7,2% території Східної України, а її військові дії спричинили 11,000 смертей, що включають 2,500 мирних жителів та понад 24,000 поранених. Зараз в Україні є 1,6 мільйона внутрішньо переміщених осіб, а військова агресія Російської Федерації проти України негативно вплинуло на життя близько 4,4 мільйона українців, що проживають на Донбасі, та призвело до найбільшої гуманітарної кризи з часів Другої світової війни. Є понад 100 українських заручників на Донбасі та більше як 60 українських політв'язнів досі перебувають у в’язницях у Російській Федерації та в Криму.

“Світовий Конґрес Українців закликає лідерів країн Великої сімки продовжувати підтримувати суверенітет, територіальну цілісність України та чинити тиск на Російську Федерацію, щоб вона вивела свої війська зі Східної України, деокупувала Крим та звільнила всіх українських заручників та політичних в’язнів, незаконно затриманих Кремлем”- заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 42
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: