О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


У Києві вперше презентували індекс культурного та креативного потенціалу міст України

 20-06-2018 10:58 


Сьогодні у Києві вперше презентували індекс культурного та креативного капіталу міст України, а також фреймворки його оцінювання. Про проект на столичному XIV Українському муніципальному форумі розповідала співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City — Ярослава Бойко.

Індекс культурного та креативного потенціалу міст України — апробаційний дослідницький проект, розроблений аналітичним центром CEDOS на замовлення ініціативи Kyiv Smart City. Завдяки Індексу міська влада може уважніше підійти до формування стратегії розвитку міста відповідно до своїх потреб та наявних ресурсів. Індекс дозволяє оцінити можливості міста й обґрунтовано підійти до формалізації потреб у сфері розвитку культури та креативності.

Міста, що аналізувалися: Київ, Львів, Дніпро, Одеса та Харків. Мета проекту — оцінити потенціал міст та зрозуміти, у якому напрямку варто розвивати культурні та креативні галузі вже сьогодні. Індекс формувався на основі дослідження трьох компонентів сучасного міського середовища: культурне життя, креативна економіка та сприятливі умови.

За результатами дослідження, Київ та Львів лідирують серед міст, які мають високий культурний та креативний потенціал.

Ярослава Бойко, Співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City прокоментувала: “Сьогодні ми створюємо фреймворки, які регулюють та описують всі процеси створення міст в Україні. З урахуванням локального, соціокультурного, економічного та містобудівного контекстів, ми оцінюємо проблематику та потенціал кожного із міст, де існують smart city системи. Завдяки отриманим даним, ми формуємо рекомендації та майстер-плани для міської влади. Спільно з аналітичним центром CEDOS ми вже розробили частину загальної системи оцінювання, яка стосується творчого та культурного потенціалу міст і надалі плануємо тільки розширювати наше дослідження”.

рейтинг: 27
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: