О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


СКУ закликає міжнародне співтовариство притягнути до відповідальності Російську Федерацію за знищення MH17

 17-07-2018 22:43 

У четверту річницю знищення рейсу Малайзійських авіаліній MH17, цивільного літака, який 17 липня 2014 р. летів з Амстердама до Куала-Лумпур, Світовий Конґрес Українців (СКУ) продовжує закликати міжнародне співтовариство притягнути до відповідальності Російську Федерацію за цей жахливий злочин, який забрав життя 298 членів екіпажу і пасажирів.

Міжнародна слідча група, до складу якої увійшли поліцейські і юридичні представники з Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів та України, 24 травня 2018 р. прийшла до висновку, що літак був збитий російським зенітно-ракетним комплексом “Бук”, який належав базованій у Курську 53-ій бригаді військ протиповітряної оборони Російської Федерації. Зокрема зенітно-ракетний комплекс “Бук” було доставлено ​​в Україну з Російської Федерації, де він відкрив вогонь з території, що контролюється Російською Федерацією та підтримуваними нею терористами, а відтак було повернуто на територію Російської Федерації на автотранспортних засобах російських збройних сил.

У заяві від 15 липня 2018 р. міністри закордонних справ Великої сімки зазначили:

Згідно з міжнародним правом, відповідальнi за такі неприйнятні дії, як відкриття вогню або запуск ракети російського походження “БУК”, що досягла і збила цивільний літак, мусять бути притягнені до відповідальності. З цією метою ми закликаємо Росію негайно зв'язатися з Австралією і Нідерландами, щоб сумлінно роз'яснити та дати відповіді на питання, що стосуються будь-яких можливих порушень міжнародного права.

“Світовий Конґрес Українців закликає міжнародне співтовариство відстоювати правo родин потерпілих на правду і правосуддя та забезпечити, щоб Російська Федерація була притягнута до відповідальності за свої дії,” - заявив СКУ Президент Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 19
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: