О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців закликає Угорщину цілком підтримувати європейську та євроатлантичну інтеграцію України

 06-08-2018 23:54 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) висловлює занепокоєння у зв’язку з заявами угорських владних структур, які стверджують, що “Україна не здатна здійснювати прогрес щодо процесу вступу до Європейського Союзу та НАТО через свою вину”, зокрема пов'язуючи це з Законом України “Про освіту”.

Ці заяви заперечують:

1. Спільна заява за підсумками 20-го Саміту лідерів Європейського Союзу (ЄС) та України 9 липня 2018 р. в Брюсселі:

Ми вітаємо суттєвий прогрес, досягнутий Україною у процесі реформ, який є вагомим як для задоволення потреб громадян України, так і задля забезпечення стійкості України перед зовнішніми викликами.

2. Декларація Брюссельського саміту, випущена главами держав та урядів 29 держав, членів Організації Північноатлантичного договору (НАТО), 11-12 липня 2018 р. в Брюсселі:

Ми вітаємо значний прогрес у досягнутому реформуванні, який уже здійснено, зокрема нещодавнє прийняття Закону “Про Вищий антикорупційний суд” та Закону “Про національну безпеку”.

Щодо Закону України “Про освіту”, прийнятого 5 вересня 2017 р., у відповідь на занепокоєння щодо певних частин відносно використання державної мови і мови меншини та інших мов, Україна представила це законодавство до Європейської комісії за демократію через право (Венеціанська комісія) для розгляду. Після випуску Венеціанською комісією свого звіту, владні структ ури України заявили про свою готовність дотримуватися його рекомендацій та діють відповідно з ним.

“Світовий Конґрес Українців закликає Угорщину посилити свою підтримку прогресу європейської та євроатлантичної інтеграції України для добра України та всіх держав, членів ЄС і НАТО, у тому числі й Угорщини та угорської громади в Україні,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 22
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: