О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Мені часом боляче дивитися в очі пенсіонерам, - Порошенко

 10-02-2019 10:34 


Президент Петро Порошенко заявляє про те, що через нездатність держави належним чином захистити пенсіонерів йому часом боляче дивитися в очі літнім людям.


Про це він повідомив на Всеукраїнському громадському форумі "Відкритий діалог", в ході якого він представив свою передвиборну програму, передають Українські Новини.

"Буду з вами відвертим: я знаю, бачу і відчуваю, що мільйони українців з тривогою думають про сьогодення і не впевнені в завтрашньому дні. Пенсіонери переймаються, як вижити, бо криза найсильніше вдарила саме по них. Знекровлена держава не мала досі достатнього ресурсу, щоби належним чином захистити пенсіонерів, і мені часом через це боляче дивитися в очі літнім людям. Та й з молодих багато, на жаль, поки що не бачать перспектив у власній країні і намагаються шукати можливості і виїхати на навчання або на роботу за кордон. Не з чуток знаю про низькі доходи вчителів, лікарів, інших працівників бюджетної сфери", - сказав він.

Порошенко додав, що влада визнає ці проблеми і докладає зусиль, щоб їх подолати.

Він нагадав, що його стратегія подолання бідності передбачає розвиток п'яти напрямків економіки: агропромислового комплексу, IТ-індустрії, машинобудування, інфраструктури й туризму.

За його словами, завдяки розвитку цих сфер економіки можна залучити мільярди доларів інвестицій, створити десятки тисяч малих підприємств, сотні тисяч робочих місць з гідною оплатою, знизити рівень робочої еміграції українців, наповнити державний і місцеві бюджети, і відповідно підвищити зарплати бюджетникам, пенсії і соціальні виплати.

"Ми не зможемо стати лідерами, якщо не піднімемо відчутно рівень життя і не забезпечимо сталий розвиток економіки і соціальної сфери. Кожен українець повинен власною кишенею відчути, що гірші випробування залишилися позаду, що країна йде вперед і економіка розвивається. Зараз саме це головне в нашій стратегії, в нашому баченні майбутнього... Це системний і комплексний план розвитку економіки", - сказав він.

Також Порошенко вважає, що остаточно і безповоротно добробут гарантує повноправне членство України в Європейському Союзі та Організації Північноатлантичного договору (НАТО).

"Досягнення нами критеріїв членства поліпшить інвестиційний клімат в Україні. А це забезпечить приріст прямих іноземних інвестицій, створення нових високооплачуваних робочих місць, збільшення доходів до державного та місцевих бюджетів, збільшення зарплат і пенсій. Тому, коли говоримо Євросоюз чи НАТО, ми маємо на увазі не тільки безпеку, але й економіку, і говоримо не тільки про відсіч Росії, але й про контрнаступ на бідність", - сказав він.

Як повідомляли Українськi Новини, вибори Президента пройдуть в Україні 31 березня 2019 року в першому турі, а другий тур, при необхідності його проведення, відбудеться 21 квітня 2019.

Порошенко у своїй передвиборній програмі обіцяє подолати бідність за рахунок розвитку агро- і IT-сектора, інфраструктури і туризму в разі переобрання главою держави на другий п'ятирічний термін.

9 січня на форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом", в ході якого Порошенко оголосив про висунення на другий президентський термін, він розкритикував ідеї Володимира Зеленського, Юлії Тимошенко і Анатолія Гриценка щодо плану врегулювання ситуації на Донбасі, парламентської республіки канцлерського типу і освіченого авторитаризму. Пізніше Порошенко знову розкритикував Зеленського і Тимошенко за план досягнення миру на Донбасі і обіцянки зниження тарифів на газ.


https://ukranews.com/ua/news/612928-meni-chasom-bolyache-dyvytysya-v-ochi-pensioneram-poroshenko


рейтинг: 16
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: