О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


«Геть, забудовник!»: у Києві протестували проти «будівельної мафії»

 01-03-2019 14:44 


«Геть, забудовник!»: у Києві протестували проти «будівельної мафії»«Кияни готові звертатись до Національного антикорупційного бюро з приводу дій державних службовців та чиновників, які «не бачать» порушень чинного законодавства. Фактично, міська влада захищає не інтереси громади, а інтереси «будівельної мафії», – наголосив Мельниченко.

Учасники нинішньої акції передали представникам КМДА свої вимоги, серед яких – направити до Кабінету міністрів України подання на звільнення низки місцевих чиновників, перевірити законність видачі дозвільних документів на будівельні роботи в історичних кварталах Києва та у парковій зоні тощо. Після нетривалих переговорів з ініціаторами акції, представники КМДА пообіцяли упродовж дня провести перевірку документації низки будівництв.


Під час пікету відбулась штовханина між найбільш радикально налаштованими пікетниками та представниками поліції; унаслідок сутички ніхто не постраждав.


Радіо Свобода,  https://www.radiosvoboda.org/a/news-nelegalna-zabudivlya/29797702.html


рейтинг: 30
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: