О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


СКУ продовжує термін подання заявок для короткострокових спостерігачів під час президентських виборів 2019 р. в Україні

 13-03-2019 16:04 

СКУ продовжує термін подання заявок для короткострокових спостерігачів під час президентських виборів 2019 р. в УкраїніНовий термін: 17 березня 2019 р.


Світовий Конґрес Українців (СКУ) продовжує термін подачі заявок до 17 березня 2019 р. для короткострокових спостерігачів Міжнародної місії СКУ зі спостереження (Місія СКУ) за президентськими виборами 2019 р. в Україні.

Короткострокові спостерігачі СКУ оцінюватимуть передвиборче середовище та виборчий процес в контексті законодавства України, її зобов'язань перед Організацією з безпеки і співробітництва в Європі та Радою Європи, а також інших міжнародних стандартів демократичного волевиявлення.

СКУ приймає заявки від осіб (крім громадян України і Російської Федерації), котрі протягом першого туру (31 березня 2019 року) і протягом другого туру в разі призначення (21 квітня 2019 р.):
•можуть приїхати в Україну для спостереження за виборчим процесом;
•тимчасово або постійно проживають в Україні та готові спостерігати за виборчим процесом або
•готові спостерігати за виборчим процесом в одному з дипломатичних представництв України за кордоном.

Особи, які хочуть спостерігати за президентськими виборами або в Україні, або в дипломатичних представництвах України за кордоном, повинні заповнити відповідні форми, доступні на веб-сайті СКУ, та надіслати їх на електронну скриньку elections@ukrainianworldcongress.org не пізніше 17 березня 2019 р.

“Я хотів би подякувати більше ніж 100 довгостроковим спостерігачам СКУ, які тепер здійснюють моніторинг засобів масової інформації щодо фактів іноземного втручання у президентські вибори в Україні, а також понад 100 короткостроковим спостерігачам СКУ, які будуть слідкувати за виборчим процесом в Україні. Я також закликаю інших волонтерів приєднатися до Місії СКУ і зробити свій внесок у зміцнення демократії в Україні”, – заявив Голова Місії СКУ Евген Чолій.


Світовий Конґрес Українців


рейтинг: 66
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: