О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців закликає міжнародних короткотермінових спостерігачів долучитися до спостереження за другим туром президентських виборів в Україні

 08-04-2019 11:00 

Міжнародна місія Світового Конґресу Українців (СКУ) зі спостереження за виборами 2019 р. в Україні (Місія СКУ) у складі 219 короткотермінових спостерігачів із 16 країн успішно завершила спостереження за першим туром президентських виборів, який відбувся 31 березня 2019 р., і прийшла до висновку, що виборчий процес відповідав міжнародним стандартам проведення демократичних виборів.

Остаточні результати першого туру голосування все ще мають бути оприлюднені Центральною виборчою комісією України, але, за попередніми висновками, жоден з кандидатів не набрав більше 50% голосів у першому турі. Таким чином, 21 квітня 2019 р. відбудеться другий тур голосування на президентських виборах.

Щоб забезпечити вільний і демократичний виборчий процес 21 квітня 2019 р., СКУ закликає додаткових волонтерів до участі в роботі Місії СКУ. Якщо Ви є громадянином іншої держави, ніж Україна (за винятком Російської Федерації), проживаєте в Україні або бажаєте приїхати в Україну чи в одне з дипломатичних представництв України за кордоном, - ми закликаємо Вас до участі в роботі Місії СКУ. У цей критичний для української демократії час Ваша активна участь допоможе українському народові вільно висловити свою думку в процесі прозорого і демократичного голосування.

Щоб стати короткотерміновим спостерігачем від СКУ під час президентських виборів в Україні або в одному з її дипломатичних представництв за кордоном, просимо Вас заповнити відповідні анкети, доступні на веб-сайті СКУ, та надіслати їх на elections@ukrainianworldcongress.org не пізніше 12-го квітня 2019 р.

Місію СКУ очолює Попередній Президент СКУ Евген Чолій, Заступником Голови Місії є Віце-президент СКУ Андрій Футей, а головним спостерігачем – попередній Віце-президент СКУ Петро Штик.


Світовий Конґрес Українців


рейтинг: 37
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: