О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Спостережна місія СКУ провела моніторинг голосування під час другого туру президентських виборів в Україні та за кордоном

 23-04-2019 00:06 

21 квітня 2019 р. Міжнародна місія Світового Конґресу Українців зі спостереження за виборами 2019 р. в Україні (Місія СКУ) провела моніторинг голосування під час другого туру президентських виборів в Україні та в дипломатичних представництвах України у 25 державах світу.

Місія СКУ мала 249 зареєстрованих у Центральній виборчій комісії України короткотермінових спостерігачів та була третьою за величиною міжнародною спостережною місією на виборах Президента України 2019 р.

Місія СКУ тісно співпрацювала зі спостережною місією складової організації СКУ – Українського Конґресового Комітету Америки (УККА), яка включала 88 короткотермінових спостерігачів. Разом обидві місії нараховували 337 короткотермінових спостерігачів.

Рівно ж 122 довгострокових спостерігачі вели моніторинг західних засобів масової інформації на наявність будь-яких фактів дезінформації щодо цих виборів в 28 країнах.

Місію СКУ очолює попередній Президент СКУ Евген Чолій, Заступником Голови Місії є Віце-президент СКУ Андрій Футей, а головним спостерігачем – попередній Віце-президент СКУ Петро Штик.

“Щиро дякую керівництву та всім спостерігачам із Місій СКУ і УККА, які своєю професійною і ефективною працею сприяли забезпеченню вільних, чесних і прозорих президентських виборів в Україні під час першого і другого туру, жертовно присвятивши для цього свій власний час і кошти”, – заявив Президент СКУ Павло Ґрод.

“Я вдоволений, що вибори Президента України, які відбулись в екстремальній ситуації, коли продовжується російська військова агресія проти України, пройшли мирно і дали нагоду громадянам України в спокійній обстановці проголосувати за майбутнього Президента України, скориставшись своїм конституційним правом”, - заявив Голова Місії СКУ Евген Чолій.

22 квітня 2019 р., о 14:00, в Українському кризовому медіа-центрі (Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція, під час якої Голова Місії СКУ Евген Чолій та Голова Місії УККА Андрій Футей представлять оцінку проведення другого туру президентських виборів в Україні (буде доступна онлайн трансляція цієї прес-конференції).

24 квітня 2019 р., о 10:00, в Українському кризовому медіа-центрі (Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція, під час якої Голова Місії СКУ Евген Чолій представить оцінку медіа-моніторингу про російську дезінформацію в західних ЗМІ відносно України та президентських виборів (буде доступна онлайн трансляція цієї прес-конференції).


Світовий Конґрес Українців


рейтинг: 24
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: