О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Трамп розкритикував «Радіо Свобода» та «Голос Америки»: пропонує створити новинну мережу Білого дому

 05-10-2019 09:59 


«Детектор медіа»

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп розкритикував американські медіа «Радіо Свобода» та «Голос Америки». Він вважає, що Білий дім повинен створити власну новинну мережу, щоб «розміщувати там справжні новини».


Трамп розкритикував «Радіо Свобода» та «Голос Америки»: пропонує створити новинну мережу Білого дому

Трамп розкритикував «Радіо Свобода» та «Голос Америки»: пропонує створити новинну мережу Білого дому
Про це він заявив журналістам 3 жовтня, пише «Радіо Свобода».

«CNN – це голос, який дійсно здається чутним поза кордонами (США – ред.), і це жахлива річ для нашої країни. І ми маємо запустити свою власну новинну мережу і розміщувати там справжні новини. Ми маємо зробити з цим щось. Найняти справді талановитих людей і подати назовні справжній голос, а не такий, що несе брехню», – сказав Дональд Трамп.

Президент США згадав редакції «Радіо Свобода/Радіо Вільна Європа» та «Голос Америки», які фінансуються з бюджету США.

«У нас були "Радіо Вільна"… здається, "Радіо Вільна Європа" та "Голос Америки"… Ми створили їх, щоб розбудовувати свою країну, і це не надто добре працює», – сказав Трамп.

Президент «Радіо Свобода» Джеймі Флай відповів на критику Трампа.

«Ми віримо, що наші зусилля з протидії дезінформації – через цифрові платформи, по радіо та телебаченню – і створення добре поінформованого громадянського суспільства є важливішим, ніж будь-коли, в епоху, коли правда зазнає дедалі сильніших атак», – наголосив він.

Керівник бюро «Голосу Америки» в Білому домі Стів Герман також прокоментував закиди президента США.

«Попри свою заяву, президент Сполучених Штатів мусить бути обізнаний, що "Голос Америки" й досі працює, адже він дав цьому підтримуваному американським урядом мовнику два інтерв’ю на камеру і регулярно відповідає на питання мені та Петсі Вікадусварі (кореспондентка "Голосу Америки" в Білому домі)», – зазначив він.

Як відомо, канал CNN, видання New York Times та інші американські ЗМІ наразилися на критику Трампа за поширення інформації про його телефонну розмову з неназваним іноземним лідером. Згодом стало відомо, що йшлося про розмову з президентом України Володимиром Зеленським.

Трамп назвав журналістів «тваринами» та «покидьками».

Повідомлення в ЗМІ зрештою стали приводом для демократів ініціювати процедуру імпічменту Трампа.«Детектор медіа»https://detector.media/infospace/article/171313/2019-10-04-tramp-rozkritikuvav-radio-svoboda-ta-golos-ameriki-proponue-stvoriti-novinnu-merezhu-bilogo-domu/


рейтинг: 23
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: