О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


СКУ закликає Верховну Раду України доопрацювати проєкт закону щодо питань громадянства

 06-02-2020 19:07 

З метою впровадження дієвих безпекових механізмів в умовах агресії Російської Федерації та подальшого залучення української діаспори до розбудови України і її підтримки на міжнародному рівні Cвітовий Конґрес Українців (СКУ) закликав Верховну Раду України доопрацювати Проєкт Закону № 2590 “Про внесення змін до деяких законів України щодо питань громадянства.

У листі до Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова та керівників депутатських фракцій та груп Президент СКУ Павло Ґрод підкреслив, що СКУ послідовно обстоює принцип лібералізації законодавства щодо громадянства та наголошує на необхідності створення ефективних запобіжників в інтересах національної безпеки. Деякі з важливих пропозицій СКУ, наданих під час підготовки законопроєкту у 2019 році, були враховані в проєкті Закону, який наразі очікує розгляду. У той же час Президент СКУ закликав Верховну Раду України всебічно доопрацювати запропонований до розгляду законопроєкт та врахувати пропозиції СКУ, які б включали:

•спрощення умов набуття громадянства для осіб зі статусом закордонного українця з подальшою можливістю участі в розбудові України;


•можливості для закордонних українців працювати в органах державної влади та місцевого самоврядування України;


•впровадження ефективних безпекових запобіжників, зокрема, щодо осіб, які причетні до збройної агресії Російської Федерації;


•прийняття присяги на вірність Україні при отриманні первинного паспорта громадянина України.


“Питання про громадянство містить важливі безпекові та політичні елементи і тому є чутливим як для українців в Україні, так і для українців, які проживають за її межами, - заявив Президент СКУ Павло Ґрод. – СКУ готовий і надалі долучатися до опрацювання вищезазначених пропозицій”.


Світовий Конґрес Українців


рейтинг: 35
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: