О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


РОСІЯ ПОВИННА НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВІЙСЬКОВІ ЗЛОЧИНИ В УКРАЇНІ

 15-03-2020 22:18 

11 березня 2020 року Тристороння контактна група в складі представників України, Росії та Організації з Безпеки і Співробітництва в Європі (ОБСЄ) підписала рішення, яким пропонує створити Консультативну раду, де Росія як сторона мирних переговорів заміняється «представниками ОРДЛО» – фактично, представниками контрольованих Росією терористичних організацій, так званими Д/ЛНР.
Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає Президента України та Верховну Раду України відхилити ці пропозиції. Згода на такі умови легітимізує російську риторику щодо «внутрішнього конфлікту в Україні» та перетворить Росію з агресора на «спостерігача», а згодом, можливо, і на «миротворця». Незважаючи на ніби «дорадчий» статус утворюваної Консультативної ради, це є кроком до легалізації російської окупаційної влади – як в українській правовій сфері, так і перед міжнародною спільнотою. Схожу стратегію Росія використовувала в інших зонах заморожених конфліктів, які вона створювала в різних регіонах світу.
Згода України на прямі переговори з лідерами контрольованих Росією терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР» легітимізує російську окупацію регіону. Більше того, це матиме непоправні наслідки для суверенітету України та втримання міжнародних санкцій щодо Росії.
У разі затвердження 25 березня, ці домовленості означатимуть здачу українських національних інтересів і звільнення Росії від відповідальності за війну на Донбасі та за злочини, вчинені проти українського народу. Україні потрібен мир, але не будь-якою ціною. Україна повинна продовжувати вимагати від Росії припинення війни та деокупації Донецької та Луганської областей, а також Криму.«СКУ поділяє стурбованість світової української спільноти та дотримується чіткої та однозначної позиції про неприпустимість прямих перемовин з лідерами підконтрольних Росії терористичних організацій. Росія як держава-агресор несе повну відповідальність за війну на Донбасі і деокупацію суверенної української території Донбасу та Автономної Республіки Крим, а також відбyдову зруйнованого війною регіону. Закликаємо Президента України та Верховну Раду не допустити реалізації пропозицій Тристоронньої контактної групи, які суперечать національним інтересам України та українського народу» - зазначив Президент СКУ Павло Ґрод.


Світовий Конґрес Українців


рейтинг: 25
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: