О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Помпео та Маас обговорили протистояння російській агресії в Україні

 19-05-2020 22:00 

Держсекретар США Майк Помпео та міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас обговорили «виклики у світі», серед яких «протистояння тривалій агресії Росії проти України», повідомив Держдепартамент США.

Іншими питаннями, які в телефонній розмові 18 травня перебували в центрі уваги очільників зовнішньополітичних відомств, є подолання пандемії COVID-19 у світі та «стримування дестабілізаційних дій Ірану на Близькому Сході».Great call with German Foreign Minister @HeikoMaas today. We discussed our response to COVID-19 and developments in Iran and Ukraine. Germany is a critical ally in addressing security challenges and advancing global peace and security.
— Secretary Pompeo (@SecPompeo) May 18, 2020
Помпео за підсумками розмови з Маасом назвав Німеччину «критично важливим союзником США у відповіді на виклики безпеки та у просуванні миру і безпеки у світі».
Німеччина разом із Францією, Росією та Україною є учасницею «нормандського формату» переговорів про мирне врегулювання збройного конфлікту на Донбасі. У грудні за підсумками переговорів у Парижі Берлін був названий місцем наступного саміту глав чотирьох держав.


Радіо Свобода,  https://www.radiosvoboda.org/a/news-pompeo-maas-ukrajina/30620217.html


рейтинг: 14
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: