О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців засуджує спорудження та відкриття Російською Федерацією мосту через Керченську протоку

 19-05-2018 19:47 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) засуджує спорудження та часткове відкриття мосту через Керченську протоку Російською Федерацією, який пов'язує її з Кримським півостровом та обмежує доступ до українських портів Азовського моря.

Спорудження мосту через Керченську протоку ще раз демонструє кричуще нехтування Російською Федерацією норм міжнародного права і територіальної цілісності України та рішучість російського агресора щодо посилення подальшого утримання Криму, який він незаконно та з застосуванням сили окупував у лютому 2014 р.

“Світовий Конґрес Українців закликає міжнародне співтовариство дотримуватись взятих ним зобов'язань, у тому числі й резолюцій Організації Об'єднаних Націй та Європейського Парламенту щодо незалежності і територіальної цілісності України, підтримувати розгортання моніторингової місії ОБСЄ в Криму та посилювати санкції проти Російської Федерації, поки вона цілком не буде виконувати Мінські домовленості та не деокупує Крим,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 20
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: