О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Європейський Парламент: переслідування кримських татар мають бути припинені

 07-10-2017 21:20 

Депутати Європейського Парламенту засуджують вироки у справах Ільмі Умерова, кримськотатарського лідера та Заступника Голови Меджлісу, Ахтема Чийгоза, Заступника Голови Меджлісу, та журналіста Миколи Семени. Європарламентарі наголошують на тому, що ці ув’язнення є серйозними порушеннями прав людини та повинні бути скасовані. Ільмі Умерова та Ахтема Чийгоза необ хідно негайно та безумовно звільнити, тоді як усі звинувачення проти Миколи Семени повинні бути негайно та безумовно зняті, додають депутати Європарламенту.

Вони зауважують, що «справжні репресії та застосування законодавства для екстремістських, терористичних та сепаратистських цілей призвели до серйозного погіршення ситуації із правами людини на Кримському півострові та до тотального порушення свободи слова та зібрань; (…) примусове насадження російського громадянства стало систематичним, а основоположні свободи не гарантовані». «Анексія Криму Російською Федерацією є незаконною та порушує міжнародне право і Європейські угоди, підписані як Російською Федерацією, так і Україною», зауважують депутати Європейського Парламенту.

рейтинг: 25
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: