О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців вітає спільне комюніке, що закликає ЄС надати Україні, Грузії та Молдові дорожню карту для членства в ЄС

 29-09-2017 17:16 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає спільне комюніке на тему: “Стратегічне переосмислення Східного партнерства”, прийняте Україною, Грузією та Молдовою 16 вересня 2017 р. у Каденаббії, Італія, в рамках Міжпарламентської платформи співробітництва, що закликає Європейський Союз (ЄС) надати Україні, Грузії та Молдові дорожню карту для членства в ЄС під час майбутнього п'ятого Саміту Східного партнерства, який відбудеться 24 листопада 2017 р. в Брюсселі.

СКУ повністю підтримує тези комюніке, зокрема в тому щоб: "спільно звернутися до Європейського Парламенту для прийняття резолюції з проханням про політичну підтримку та дорожню карту для членства"; "організувати спеціальні слухання в Європейському парламенті щодо майбутнього Східного партнерства"; а також "організувати спеціальні слухання в Європейському парламенті та інших відповідних установах щодо гібридних викликів та агресії з боку Росії."

СКУ також закликає ЄС ввести додаткові санкції проти Російської Федерації за триваючу військову агресію в Донбасі та грубі порушення прав людини в окупованому нею Криму.

“Світовий Конґрес Українців висловлює тверду підтримку перспективи членства України в ЄС та закликає ЄС визнати та прискорити значний прогрес українських реформ шляхом надання їй чіткої перспективи членства в ЄС,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Світовий Конґрес Українців (СКУ) є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 20
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: