О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Путін назвав вступ України в НАТО "червоною межею"

 26-05-2018 10:52 

Президент РФ закликав з повагою ставитися до російських інтересів.Президент Росії Володимир Путін побоюється, що Україну можуть приєднати до НАТО і встановити на її території системи ПРО, тож закликав західні країни не перетинати "червону межу" у відносинах із РФ, завив російський глава під час Пітерського міжнародного економічного форуму (ПМЕФ), пише "РИА Новости".

Він висловив побоювання, що розширення Північноатлантичного альянсу може становити загрозу для Росії та попросив із повагою ставитися до інтересів РФ.

"Мало того, що НАТО підійшло до наших кордонів, у нас виникла підозра, що завтра Україну теж туди приєднають, і там ще поставлять якісь радари і системи протиракетної оборони. Ну є якісь межі, розумієте, "червону межу" не можна перетинати. Давайте теж з повагою ставитися до наших інтересів", - зазначив Путін.


Читайте також: НАТО не планує на догоду Угорщини припиняти підтримку України - ЗМІ


Голова Військового комітету НАТО
Петр Павел вважає, що Росія сама спровокувала зміцнення військової присутності Альянсу на східному фланзі після вторгнення РФ
в Україну, Грузію та Придністров'я.

Генсекретар НАТО Йенс Столтенберг раніше заявив, що альянс збереже політику "подвійного підходу" щодо Росії, що передбачає міцне стримування і оборону в поєднанні з діалогом. Такими ж невизначеними виглядають і відносини між НАТО і РФ,коли немає ані Холодної війни, ані стратегічного партнерства.

Альянс зараз адаптує і впроваджує найсильніше підкріплення колективної оборони з часів Холодної війни, однак, за словами генерального секретаря НАТО Йенса Столтенберга, він не хоче нової гонки озброєнь.


https://dt.ua/POLITICS/putin-nazvav-vstup-ukrayini-v-nato-chervonoyu-mezheyu-278906_.html


рейтинг: 20
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: