О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Мільйони «братньої допомоги» Кремля для італійської «Ліги Півночі». Розслідування журналістів «L Espresso»

 04-03-2019 13:20 

«Люди Кремля» обіцяли співробітникам віце-прем’єра Італії Маттео Сальвіні гроші на кампанію до Європарламенту, описує деталі італійський тижневий журнал «L'Espresso», пише «Gazeta Wyborcza».

У її статті «Miliony «bratniej pomocy» Kremla dla włoskiej Ligi. Śledztwo dziennikarzy «L'Espresso» зазначається, що у жовтні минулого року заступник прем'єр-міністра Італії Сальвіні, який офіційно перебував на конгресі «Российскиго союза промышленников и предпринимателей», таємно зустрічався з заступником прем'єр-міністра Росії з справ енергетики.

Через день його представники обговорювали з людьми Путіна угоди, відповідно до якої «Ліга Півночі», партія Сальвіні мала отримати від Москви мільйони євро на виборчу кампанію, стверджує редакція «L'Espresso».

Журналісти тижневика не пробачали шефу «Ліги Півночі» намагання запобігти появі подальшої інформації про його незрозумілі відносини з Кремлем. Тиждень тому вони прослідкували складну мережу зв’язків між працівниками Сальвіні і путінськими олігархами. І описали візит віце-прем’єра Італії до Росії, в програмі якого була таємнича багатогодинна перерва.

В останній публікації вони описують, що робив Сальвіні, а також подають звіт про те, як проходила ця зустріч між найближчими соратниками віце-прем’єра Сальвіні і представниками Кремля, наголошує «Gazeta Wyborcza».

Переклав і підготував інформацію з «Gazeta Wyborcza»
Сергій УшенкоПереклав і підготував інформацію з «Gazeta Wyborcza» Сергій Ушенко,  wyborcza.pl/7,75399,24514270,miliony-bratniej-pomocy-kremla-dla-wloskiej-ligi-sledztwo.html


рейтинг: 36
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Комментарии
VIP Вальтер 2019-03-04 14:10:41
  Путін скрізь діє за дуже схожими схемами.
  0   |   0  
Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: