О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


ПОЛІТИКА // АНТИПОЛІТИКА ПРЕЗИДЕНТА

 19-10-2019 18:24 

Новий президент України Володимир Зеленський, схоже, щиро вірить, щог варто йому зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним й переконати його вплинути на «ОРДЛО» та вивести «обмежений контингент військ РФ» з Донбасу – фсбшник-професіонал так і зробить… Така наївність може дорого коштувати і Зеленському, і всій Україні.

Базовою ідеологією Росії, чи то у формі імперії, чи у формі СРСР, була й залишається незмінною – це ідеологія імперії, котра щомиті готова захопити сусідні території і за їх рахунок живить свою економіку (території плюс економіка плюс людські ресурси).

Незгідні з цим «аборигени» мають або скніти у «робочих таборах», або бути покараними на смерть. При цьому Кремль допускає використання «м’якої сили» - ставленики Кремля цілком демократично обираються до влади у державі, яку РФ планує приєднати, і тоді все іде за трохи іншим сценарієм, але кінцевий результат лишається незмінним.

Якщо цього не розуміє недосвідчений Зеленський – його більш досвідчене оточення має йому все пояснити. Якщо оточення цього не робить – отже, воно грає на користь Росії. Наразі президента переконують у «проплачених маршах», у «правій загрозі» - риторика співпадає з тією, яку з часу Майдану використовував Кремль.

Наразі українців переконують, що «формула Штайнмаєра» не така вже і страшна – але з передової щодня надходять зведення про збільшення кількомтів обстрілів українських військових з боку проросійських найманців і про те, що супротивник мінує ті території, які у разі відведення підрозділів ЗСУ (а «ЛДНР» уже заявили, що відходити на нові позиції не збираються, Москва повідомила, що не може вплинути «на молоді республіки) опиняться у сірій зоні. Це тривожить усе більшу кількість українців, їм (нам) потрібна постійна комунікація з владоможцями, ми хочемо щодня чути пояснення, що відбувається і чому Київ діє саме таким чином, тощо.

І, нарешті, цікавить ось що: якщо вже Зеленський затявся зустрітися з Путіним, то хто готує прзединта для цієї зустрічі?

Чи працюють з Володимиром Олександровичем психологи та психоаналітики, психо-лінгівісти, аналітики, щоб не допустити домінування Путіна, який прекрасно володіє методами КДБ-ФСБ з спілкування та вимотування візаві…

До речі, випадково Зеленського і завербувати можуть – а він і не знатиме, Надія Савченко досі не зрозуміла, що з нею «попрацювали» ФСБ-фахівці…


Богдана Костюк


рейтинг: 38
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Комментарии
Зарегистрированный геннадій логвиненко 2019-10-19 23:39:34
  «Чи працюють з Олександром Володимировичем психологи та психоаналітики,…"

Дуже Вам дякую за помилку, бо Ваша помилка ще раз доказує той факт що українці точно не знають ім’я преЗЕдента по паспорту (а воно нам треба? І багато чести для блазня буде), але всі українці ( і що дуже цікаво не тільки українці, але і всі наші закордонні друзі та вороги) точно і твердо знають що ім’я преЗЕдента України є Моніка - «Monica Zelenski».
  0   |   17  
Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: