О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


У Києві розпочався фестиваль «Історія.UA. Без брому та нафталіну»

 13-10-2017 22:26 

Український інститут національної пам’яті започаткував фестиваль «Історія.UA. Без брому та нафталіну», який розпочався сьогодні у Києві. У рамках фестивалю, упродовж двох днів науковці, видавці, митці, письменники режисери говоритимуть про історію України, повідомив журналістам директор Інституту Володимир В’ятрович.

«Через цікаве представлення історії ми зможемо привернути увагу ще більшої кількості українців до нашого минулого. Ми зможемо розповісти, що було важливого у цьому минулому. Таким чином, ми хотіли зібрати дуже різних людей, які працюють у дуже різних сферах в одному місці, на фестивалі, аби показати, як можемо популяризувати історію, як ми вже її популяризуємо і як це робити ще краще», – поінформував В’ятрович.

У центрі фестивальних дискусій і презентацій події, пов’язані із 100-річчям Української революції 1917-1921 років, та 75-річчям створення Української повстанської армії. Так, сьогодні у рамках відкриття фестивалю представлена настільна гра для школярів «Українська революція 1917-1921 років», а 14 жовтня біля Національного музею історії України буде відкрито виставку, присвячену антирадянському спротиву УПА повідомив В’ятрович.


Богдана Костюк


рейтинг: 35
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: