О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Вбий в собі раба !

 14-10-2019 11:34 

Мені здається, що основний критерій, який відрізняє вільних людей від рабів, це бажання добровільно, зі зброєю в руках, захищати цю саму свою свободу, навіть якщо на кону твоє життя. Людина народжується вільною, а далі все залежить від того, в якій країні, суспільстві і в якому оточенні йому судилося дорослішати .У російської імперії, та й в Україні, як її невід'ємної частини, рабство було головною ідеологією і саме тут криється відповідь на питання, - чому мільйони радянських солдатів здалися в полон до супротивника без бою, і активно з ним співпрацювали, в сорок першому році, і практично те ж саме відбулося в Криму, з українськими військами, в 2014 році. Такого колабораціонізму історія просто не знає. Але ж не сталося нічого нового, прийшов новий господар і раб відразу ліг під нього. Все це було багаторазово закріплено совком і зараз ми бачимо наслідки цього. Совковому рабу, навіть якщо він у військовій формі все одно кому служити. Справді, ми звикли ставитися до рабства як до чогось далекого або дикого і що обов'язково знаходиться поза нашого часу або території. Це було давно або якщо щось таке і є, то десь зовсім далеко і вже жодним чином не відноситься до нас або до знайомих нам людей, а даремно. Всі, хто потрапив в лещата російської імперії чи совка, так чи інакше програмувались під совок. Хтось цього піддався менше, хтось - більше, а у когось стався остаточний цикл метаморфоз і створення раба було закінчено повністю. Він сам уже просто не бажає бути кимось іншим, йому конче потрібен господар жорсткий, але справедливий. І потомство цього раба буде таким же самим.
Дивно, що на п'ятому році війни окрема рабська дрянь міркує про доцільність війни з агресором і про те, що щось там не можна руйнувати спільного . Так ось, спільне - тільки рабство. Більше немає нічого спільного. Той, хто розпускає слину з цього приводу, насправді ратує за рабство.
Це треба чітко розуміти і з особливою теплотою ставитися до людей, для яких свобода, честь і Україна, не порожній звук .Сьогодні їх день і їх Свято. Сьогодні Свято всіх українців які не сприймають рабства, і на яких Україна завжди може спертися.
З Днем захисника України і Слава Україні!


Natalka


рейтинг: 69
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: