О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Рейтинг Путіна впав на 15%

 29-06-2018 15:21 

Плани Путіна підняти пенсійний вік жителям Росії призвели до стрімкого зниження його популярності.

Схвалюють діяльність Путіна вже не 86% жителів Росії, а набагато менше


Наприкінці червня 2018 року схвалюють діяльність Володимира Путіна на посаді президента 65% жителів Росії, свідчать дані опитування "Левада-Центру". У порівнянні з квітневим виміром, рейтинг схвалення знизився на 15 процентних пунктів.

Як зазначають соціологи, пік популярності Путіна в 2018 році припадає на березень (80-81%), після чого рейтинг схвалення його діяльності знижується.

Зниження показників, включаючи схвалення діяльності вищого начальства країни, спостерігається з березня 2018 року, із закінченням мобілізації після виборів президента. Знижуються як загальні оцінки ситуації в країні, так і схвалення діяльності уряду Росії, прем'єр-міністра і президента, констатують соціологи.

Оцінки поточного економічного становища в країні продовжують погіршуватися (поліпшення чекають 10% опитаних; погіршення – 38%; вважають, що становище не буде змінюватися – 50%), а отже, і зниження якості життя сім'ї. 56% опитаних дивляться з неспокоєм у своє майбутнє (спокійно або оптимістично – 41%).

"Населення стривожено не тільки планами уряду реформувати пенсійну систему, але і загальною невизначеністю положення справ, пов'язаних як з внутрішньою соціальною ситуацією, так і зовнішньою політикою. Незначні перестановки в уряді після виборів не додали впевненості людям і були зустрінуті з явним несхваленням. 58% росіян вважають, що нинішній уряд не в змозі змінити ситуацію в країні на краще", - йдеться в повідомленні "Левада-Центру".

Опитування "Левада-Центру" був проведений 22 – 26 червня 2018 року. Заявлена похибка – не більше 3,4%.


Читайте також: Зустріч Трампа і Путіна посилить авантюризм РФ і засмутить Європу - The New York Times


Так звані "вибори" президента Росії пройшли 18 березня 2018 року. За даними кремлівської адміністрації, за переобрання Володимира Путіна на черговий шестирічний термін проголосували 76,6% громадян РФ при явці 67,5%


https://dt.ua/WORLD/reyting-putina-vpav-na-15-281849_.html


рейтинг: 25
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: