О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Хто там хотів електричку з крилами?

 04-03-2019 17:36 


Летів оце нещодавно ними HRK-DTM. RT без багажу коштував 65 євро.

Ну що сказати: безвіз + лоукости = такий контингент в літаку, який раніше можна було побачити лише в приміських потягах. Бортпровідниці-полячки, як кажуть на Буковині - "в шокові": народ бухає на борту принесене бухло, як ніби це чартер на моря. Благо, алкоголь в харківському д'ютіку дешевше, ніж в Ашані, я сам в шоці був.

Пасажирів попереджають, з ними сваряться, але що можуть зробити кілька польських дівчат проти "Руси есть веселие пити не можем, без того быти". Найбільш неприємний епізод, коли було дуже соромно за співвітчизників стався одразу після посадки. Два жлоба як з каритини Івана Семесюка - в штанах Адідас і дутих куртах, ще до зупинки літака, а по суті він ще котився по ЗПС встали, відкрили багажні полиці і почали порпатися в своїх спортивних сумках.

Бортпровідниця англійською, польською, англійською, англійською, польською, німецькою, англійською зверталася до них, щоб вони сіли, але хлопці чи то не розуміли, чи їм було пофіг - ніяк не відреагували і продовжували готувати речі до висадки в тилу німців.

З нами летіла якась молода компанія - співробітники ІТ шарашки, яких власник вивозив на корпоратив в Амстердам. Цей факт одна з дівчат дуже голосно озвучувала, щоб ніхто не подумав, що вони їдуть батрачити на німців у Дортмунд, ні, вони летять в Амстердам.

В АМ-СТЕР-ДАМ! Чули? На машині: орендують машини і їдуть з Дортмунда на машині, а не на потязі в АМ-СТЕР-ДАМ! Відпочивати, а не на заробітки, всім ясно?

По прильоту вишикувалися черги до кабінок прикордонників - все було хаотично - паспорти ЄС, не паспорти ЄС - всі йшли як прийдеться. Німці не готові були опиратися слов'янському наступу і мовчки проштамповували паспорти, тож черга рухалася досить швидко.

Якраз десь в той же час сів літак з Румунії, і в черзі з'явилися румунки (досить ромської зовнішності) з дітьми. Мабуть, вони думали, що їх пропустять без черги. Наші люди тут же відреагували - "о, цигани прилетіли". Не знаю, чи їх пропустили.

Цього разу нам система дала місця в сусідніх рядах, а на сегменті DTM-HRK нас розділило в різні частини літака. Так жінка казала, що там в хвості було ще веселіше - якийсь хлопець познаймився з дівчиною на сусідньому сидінні, запропонував їй бухнути, на півшляху вони вже ганяли слимаки по повній.

За цим всім великими від здивування очима спостерігав батько сімейства з сином, його жінку кинуло на початку літака, то ж він сумував і періодично прикладався до пляшки в сумці.

Провідниці спалили і попросили сховати, він і сховав, але не надовго...

Висновок: Отже, хто там хотів електричку з крилами? Ось маєте...


Alezka


рейтинг: 31
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: