О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


 19-01-2020 22:55 

У ці хвилини Україна прощається з загиблими в авіатрощі над Тегераном співвітчизниками.

Як не прикро, але кілька днів тому промайнуло і, ніби, "випало" з уваги загалу повідомлення про те, що чоловіка, який зафіксував на свій смартфон момент попадання другої зенітної ракети в український "Боінг" і виклав цей відоезапис в Інтернет, заарештувала іранська влада.

Ближчим часом до України має прибути спецпредставник Ірану з "офіційними вибаченнями і пропозиціями"... Думається, було б доречними керівництву України, в числі інших вимог до іранської влади, поставити ще одну: припинити репресії проти людини, яка зафіксувала на свій смартфон політ російської зенітної ракети, її попадання в український лайнер і посприяла з'ясуванню справжньої причини його загибелі. Далеко не зайвим, на мою думку, було б долучити до цієї вимоги демократичні країни, життя громадян яких обірвалося в тому польоті. Інакше годі сподіватися, що в майбутньому хтось зі свідків таких трагедій (а від них нині ніхто не застрахований) ризикуватиме ділитися інформацією...

У цьому контексті варто нагадати, що влада Ірану спочатку категорично заперечувала свою причетність до катастрофи. Хоча, як тепер уже відомо, добре знала, що пасажирський літак "Міжнародних авіаліній України" був саме збитий (!) ракетою іранської ППО. Але факти і незаперечні докази, в т.ч. -- розміщений в Інтернеті відеозапис зі смартфона, врешті, взяли гору!


Микола Цвірінько


рейтинг: 15
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: