О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Моя Заява Генеральному прокурору України.

 11-04-2019 04:09 

Генеральному прокурору України Луценку Юрію Віталійовичу
від постраждалого учасника Революції Гідності Логвиненка Геннадія Борисовича,
зареестрован та мешкаю за адресою: Київська обл., м.Ірпінь, вул.***
тел.***; logvynenkogb@gmail.com

ЗАЯВА

Прошу Вас відкрити кримінальне провадження по ст. 109 ( Дії спрямовані на насильницьку зміну,чи повалення конституційного ладу,або захоплення державної влади) ч.3 Кримінального Кодексу України, у відношенні артиста та продюсера (він же кандидат у президенти України) Зеленського Володимира Олександровича .У зв’язку з тім фактом що ще 1 листопада 2016 року у мережі Інтернет у вільному доступі з’явився трейлер сумно відомої ганебної політичної комедії «Слуга народу 2», випущений підконтрольною Володимиру Зеленському студією «95-й квартал». У відеоролику головний «герой» президент Голобородько якого грає Володимир Зеленський розстрілює всіх депутатів Верхової Ради. Відеоролик вже побачили мільйоні користувачів Інтернету, і цей ролик вже давно став спільно(та сумно) відомим. Відеоролик відкривається на клик «Зеленський розстріляв Верховну Раду». Відеоролик оспіває дії «героя» Зеленського президента Голобородька із антиукраїнського серіалу «Слуга народу» по фізичному знищенню всього складу Верхової Ради України. Відеоролик безумовно є публічним закликом до насильницької зміни конституційного ладу в Україні, пропагує через кіномистецтво( під прикриттям кінокомедії) дій по звірячому поваленню конституційного ладу в Україні та захопленню влади. Дії по випуску та розповсюдженню у мережі Інтернету відеоролика були вчинені Зеленським в складі організованої групи та підпадають під дію статті 109 ч.3 Кримінального Кодексу України.
Крім того дії Зеленського підпадають під дію статті 300 (Ввезення,виготовлення,або розповсюдження творів,що пропагують культ насильства і жорстокості,расову,національну та релігійну нетерпимість та дискримінацію) ч.3 Кримінального Кодексу України. Відеоролик зо звірячому розстрілу «президентом» Зеленським» всіх депутатів Верхової Ради,у тім числі жінок незалежно від політичній, антиконституційній складової, є пропагандою насильства та жорстокості через розповсюдження кіно та відео продукції яка пропагує культ насилля і жорстокості
Шкода від кримінального відеоролика стало набагато порядків більшою,після того як ЦВК України зареєструвала Володимира Зеленського кандидатом в президенти України. Справа в тім,що свою передвиборчу компанію Володимир Зеленський побудував так, що у свідомості великій частини виборців кандидат в президенти актор Володимир Зеленський ототожнюється з його «героєм» президентом Голобородько,якого у серіалах «Слуга народу» грає актор Володимир Зеленський. Такої ефект зовсім не є випадковим. Володимиром Зеленським свідомо була поставлена така мета. На пів віртуальна партія сформована Володимиром Зеленським «під вибори» зовсім не випадково носить назву ідентичну з назвою сумно відомого серіалу – «Слуга народу». Дії Володимира Зеленського свідомо перетворили серіал «Слуга народу» у частину його передвиборчий агітаційної компанії. І дії «героя» та alter ego Володимира Зеленського - президента Голобородько ми мусимо розглядати як передвиборчу обіцянку кандидата у президенти Володимира Зеленського знищити законодавчу гілку влади і фізично знищити депутатів Верховної Раду,якщо депутати не перетворяться на слухняних пристосуванців при президенті ( як це є в Росії та інших диктатурах)і будуть перешкоджати його діяльності на посту президента.
У відеоролику «герой» Зеленського - президент Голобородько глумиться над декомунізацією, а потім із двох автоматів розстрілює всю Верховну Раду України, через те що «погана Верховна Рада » перешкоджає «хорошому президенту Голобородьку (чи Зеленському?)» проводити реформи «заради добробуту та блага народу». ЯКЩО ЦЕЙ ВІДЕОРОЛИК РОЗПВСЮДЖЕНИЙ У МЕРЕЖИ ІНТЕРНЕТ НЕ Є ПРИЗИВОМ ДО НАСИЛЬНИЦЬКОЙ ЗМІНИ КОНСТИТЦІЙНОГО ЛАДУ В УКРАЇНІ ,ТО ЩО ТОДІ ТАКИМ ПРИЗИВОМ Є? Це типовий призив до зміни конституційного ладу та пропаганда в Інтернеті через кіномистецтво, під маскою звичайної глупої та безідейної кінокомедії звірячих насильницьких дій по зміні конституційного ладу та захоплення державної влади . При чом пропагандою насильницької зміни конституційного ладу тім традиційним способом (і під традиційними лозунгами боротьби за добробут та благо народу) яким діяли та діють всі диктатори - вороги конституційної законності та свободи. Ми добре пам’ятаємо як у наших північних сусідів «хороший хлопець - президент Росії Борис Єльцин» розстріляв із танків «погану російську Верховну Раду» яка перешкоджала йому проводити реформи «заради добробуту та щастя народу», раптово поміняв Конституцію(місце Верховної Ради посіла кишенькова Дума), після чого(бо вже ніхто йому не перешкоджав) почав війну та геноцид у Чечні, а потім і зовсім, як новоявлений цар, передав владу насліднику – диктатору, майбутньому загарбнику грузинських та українських земель Володимиру Путіну, з яким ми і досі воюємо. Ще раніше у Німеччині «хороший хлопець Адольф Гітлер», теж діючий «заради добробуту та щастя народу», перетворив «поганий повноцінний парламент Німеччини Рейхстаг» в гарну декорацію, яка вже нічому не перешкоджала . Ще раніше «хороший хлопець Володимир Ленін» діючий руками обманутих матросів спочатку розігнав «дуже погани Установчі Збори», а потім розстріляв «заради добробуту та щастя народу» демонстрації пітерських робітників на захист «поганих Установчих Зборів» . І таких примірників дуже багато в Історії різних країн. Так ще у президента Голобородько (чи Зеленського? ) було дуже багато попередників. Відеоролик про розстріл Верховної Ради «президентом» Зеленським» це є пропаганда типових дій диктаторів та узурпаторів по зруйнуванню представницької гілки влади, та призив до здійснення подібних дій.
Тем більш,що реально в Україні претензії до Верховної Ради звичайно мають зовсім протилежний характер На жаль Верховна Ради дуже часто не перешкоджала, так як треба, помилковим чи свідомо непотрібним, ганебним діям зо сторони президентів та виконавчої гілки влади. Але зовсім не випадково і то,що в ході Революції Гідності (а ще раніше в ході Помаранчевої Революції) прийняті рішення Верхової Ради (нехай і під тиском революційних мас,точніші своїх виборців)зупинили незаконні дії виконавчої гілки влади, що і привело до Перемоги Революції.
Зовсім не випадково и те, що ще один борець за «щастя народу» Надія Савченко під риторику про «погану владу», теж дуже хотіла та планувала розстріляти ( із мінометів) Верховну Раду. Дії які планувала та хотіла здійснити Надія Савченка по формі та сенсу(знищення українського Парламенту) дуже схожі з діями які оспівує та «здійснює»(поки тільки у відеоролику) «президент» Зеленський». Справа в тім, що дії і Надії Савченко, і Володимира Зеленського по зруйнуванню української демократії, українського конституційного ладу направляються та керуються з єдиного всім відомого центру під назвою Кремль.
Дозвольте звернуть Вашу увагу на те, що зо продюсером Володимира Зеленського, а також сценаристом та режисером-постановником сумно відомого антиукраїнського серіалу «Слуга народу» є громадянин Росії - дуже відомий провладний російський актор, режисер,сценарист та продюсер Кирющенко Олексій Адольфович , який з 2015 року має посвідку на постійне проживання в Україні. За антиукраїнський, антихудожній ганебний серіал «Слуга народу»,який по суті оспівує, антиконституційні , спрощено фашистські методи керування країною, ми в першу чергу можемо подякувати московському сценаристу та режисеру-постановнику Кирющенкові Олексію Адольфовичу. Не можна повірити, що відомий московський провладний режисер та сценарист, маючий в Москві, родину, дітей, бізнес і т.п., а зараз дуже успішно працюючий в Україні ,не має ні якого зв’язку з ФСБ РФ. Що ганебний антиукраїнський,антидемократичний, профашистський сценарій «Слуги народу», це виключно плід творчій діяльності митця Кирющенка Олексія Адольфовича , до якій ФСБ РФ не має ні якого відношення Маю надію, що сам Володимир Зеленський не зовсім відає що робить( через дуже невеликий IQ) , і є тільки іграшкою в руках російських спецслужб та їх агентури (а зовсім не пана Ігоря Коломойського) , і має нести відповідальність тільки по ст.109 ч.3 КК України, але не можна виключити і того варіанту, що Володимир Зеленський працює на країну-агресора свідомо, і має нести відповідальність,не тільки по ст.109 ч.3 КК України,але і по ст.111 (Державна зрада) КК України.
Прошу звернути увагу і на те, що уся передвиборча агітація Володимира Зеленського, як кандидата в президенти ( і агітація за «свою» партію «Слуга народу» з прицілом на парламентські вибори)дуже тісно пов’язана з антиукраїнським серіалом «Слуга народу». Цікаво , що назва «партії Зеленського» ідентична з назвою ганебного серіалу «Слуга народу, а передвиборча агітація побудована так,що «герой» Зеленського - «президент Голобородько» ототожнюється з кандидатом в президенти актором Володимиром Зеленським. В зв’язку з так побудованою передвиборчою агітацією дії актора Зеленьского в роли президента Голобородько (включно з розстрілом Верхової Ради) ототожнюються з майбутніми діями кандидата в президенти Зеленського на посту президента України. По суті в своїй передвиборчій агітації кандидат у президенти Володимир Зеленський обіцяє українським виборцям( в кращім разі як варіант), насильницьку зміну конституційного строю України. Він по суті обіцяє виборцям, що якщо його діям на посту президента буде перешкоджати Верховна Рада України (на що має повне право), то він готовий знищити весь склад Верховної Ради України. Передвиборча агітація поєднана з пропагандою насильницьких дій по зміні конституційного строю в Україні є не тільки абсолютно недопустимою, але і тягне за собою кримінальну відповідальність. За пропаганду насильницьких дій по зміні конституційного ладу в Україні, за призиви підтримати його як кандидата в президенти, який обіцяє ( чи тільки допускає?) на посту президента дії по зміні конституційного строю, проти кандидата в президенти Володимира Зеленського необхідно не тільки відкрити кримінальне провадження, але і відмінити рішення ЦВК про його реєстрацію, та виключити його із числа кандидатів на пост президента України.
Стаття 52 (Відмова у реєстрації кандидата на пост Президента України) ч.1 пункт 2) Закону про вибори Президента України забороняє ЦВК реєстрацію кандидата на виборах президента України, при:
«2) встановлення нею наявності у передвиборній програмі кандидата положень, спрямованих на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади, пропаганду війни, насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, посягання на права і свободи людини, здоров’я населення;»
Зареєстрував Володимира Олександровича Зеленського кандидатом на пост президента України ЦВК грубо порушила вимоги «Закону про вибори Президента України». Рішення ЦВК про реєстрацію Володимира Зеленського кандидатом на пост Президента України не є законним, дуже небезпечно для країни, і повинно бути скасовано.
Прошу Вас, пане Генеральний прокурор, не тільки відкрити в відношенні Зеленського Володимира Олександровича кримінальне провадження по ст.109 ч.3; ст.300 ч.3 КК України, але і прийнять мери прокурорського реагування в відношенні Центральної виборчої комісії яка зареєструвала, та досі не зняла з реєстрації кандидата в президенти, який призиває до насильницьких дій по зміні конституційного строю в Україні, веде пропаганду дій по насильницькій зміні конституційного строю,пропагує (під маскою кіно мистецтва)культ насилля та жорстокості, і обіцяє у разі заняття їм посту президента, насильницькі дії по зміни конституційного строю,зо знищенням законодавчій гілки влади, якщо будучі на посту президента він побачить у тім потребу.
Прошу припинити дуже небезпечну для країни кримінальну діяльність злочинця (і мабуть зрадника) Володимира Зеленського, та притягнути його до кримінальної відповідальності
09 квітня 2019 року Логвиненко Г.Б. / /
Додаток:
1. З Інтернет порталу Ваші новини від 01.11.2016
2. З Інтернет порталу ZNAY UA від 05.03.2019


геннадій логвиненко


рейтинг: 37
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: