О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Моє звернення до Президента України.

 19-04-2019 23:56 

Президенту України Порошенку Петру Олексійовичу
від постраждалого учасника Революції Гідності Логвиненка Геннадія Борисовича,
зареєстровано та мешкаю за адресою: Київська обл., м.Ірпінь, вул.***,
буд.** кв.**; тел. ***; logvynenkogb@gmаil.com


Пане Президент! Шановний Гарант Конституції!
Дозвольте звернуть Вашу увагу на груби порушення статті 103 Конституції України в ході чергових президентських виборів.
Стаття 103 Конституції України говорить про те що:
«Президентом України МОЖЕ БУТИ ОБРАНИЙ громадянин України, який досяг тридцяти п'яти років, має право голосу, проживає в Україні протягом десяти останніх перед днем виборів років та ВОЛОДІЄ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ.»
Кандидат в президенти Володимир Олександрович Зеленський не володіє державною мовою( тім більш в обсязі необхідному для виконання зобов’язань Президента ). Мільйони виборців вже чуяли як «добре» українською мовою «володіє» кандидат в Президенти України Володимир Зеленський. Той факт що цей кандидат українською мовою не володіє став вже спільно відомим.
Сам факт реєстрації кандидатом на посаду президента України Володимира Зеленського був грубим порушенням Конституції , бо давав(і дає) йому ФОРМАЛЬНУ можливість «БУТИ ОБРАНИМ», всупереч вимогам Конституції України. Той факт, що "Закон про вибори Президента України" не розглядає питання що до володіння кандидатами на посаду Президента України державною мовою, не має значення, бо Конституція України має силу прямої дії.
Але, якщо кандидат в Президенти України Володимир Зеленський і набере у другому турі президентських виборів більшість голосів виборців, він все єдино з точки зору Конституції України (і всіх законослухняних громадян) НЕ БУДЕ ОБРАНИЙ, через те що не належить до кола громадян які , згідно Конституції, МОЖУТЬ БУТИ ОБРАНІ на посаду Президента України, і тому ні при яких обставинах він НЕ МОЖЕ БУТИ ОБРАНИЙ Президентом України.
И питання тут в першу чергу зовсім не в пасивному виборчому праві громадянина Володимира Зеленського, а в непорушності конституційної вимоги, яка запобігає ОБРАННЮ Президентом України громадян, які не володіють державною мовою.
Не тільки громадянин Володимир Зеленський не має права бути обраним Президентом України ( поки не оволодіє державною мовою в обсязі необхідному для виконання зобов’язань Президента ), але і всі ми – українські виборці не маємо права обрати його президентом України,бо це забороняє діюча Конституція України.
Більш того, якщо Володимир Зеленський набере в другом туре більшість голосів, і всупереч вимогам Конституції , піде на посаду Президента України, то з його сторони це буде важким злочином – захопленням державної влади шляхом обману та зловживання довірою.
Володимира Зеленського необхідно притягнути до кримінальній відповідальності по Ст.109 (Дії спрямовані на насильницьку зміну,чи повалення конституційного ладу,або захоплення державної влади) ч. 1 «Дії вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, або захоплення держаної влади,або змова про вчинення таких дій» Кримінального Кодексу України .
Хочу звернуть увагу на те що ст.109 ч.1 КК України передбачає відповідальність тільки за насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу, але що до захоплення державної влади, то відповідальність передбачена не тільки за насильницьке, але за будь яке захоплення державної влади.
Дії Зеленського свідомо спрямовані на шахрайське захоплення державної влади шляхом обману та зловживання довірою. Він використовує надмірну толерантність державних інститутів України ( не рідко проти законну ) до питань володіння державною мовою. Маючи диплом юриста Володимир Зеленський добре розуміє, що через те ще він не володіє української мовою,він НЕ МОЖЕ БУТИ ОБРАНИЙ Президентом України. Але його дії спрямовані на то, щоб всупереч вимогам Конституції України, через перемогу на виборах ( до яких його не можна було і допускати) зайняти посаду Президента України,то є шляхом обману та зловживання довірою захопити посаду Президента України і пов’язаною с цей посадою державну владу .
За свої дії спрямовані на шахрайське захоплення посади Президента України Володимира Зеленський повинен понести відповідальності по ст.109 ч. 1 Кримінального Кодексу України.
Також Володимир Зеленьский повинен понести кримінальну відповідальність за розповсюдження починаючи з 1 листопада 2016 у мережі Інтернет у вільному доступі трейлера сумно відомої ганебної політичної комедії «Слуга народу 2», випущений підконтрольною Володимиру Зеленському студією «95-й квартал». У відеоролику головний «герой» президент Голобородько якого грає Володимир Зеленський розстрілює всіх депутатів Верхової Ради. Відеоролик вже побачили мільйоні користувачів Інтернету, і цей ролик вже давно став спільно(та сумно) відомим. Відеоролик відкривається на клик «Зеленський розстріляв Верховну Раду». Відеоролик оспіває дії «героя» Зеленського президента Голобородька із антиукраїнського серіалу «Слуга народу» по фізичному знищенню всього складу Верхової Ради України. Відеоролик безумовно є публічним закликом до насильницької зміни конституційного ладу в Україні, пропагує через кіномистецтво( під прикриттям кінокомедії) дії по звірячому поваленню конституційного ладу в Україні, та захопленню влади. Дії по випуску та розповсюдженню у мережі Інтернету відеоролика були вчинені Зеленським в складі організованої групи, та підпадають під дію статті 109 ч.3 Кримінального Кодексу України. Крім того дії Зеленського підпадають під дію статті 300 (Ввезення,виготовлення,або розповсюдження творів,що пропагують культ насильства і жорстокості,расову,національну та релігійну нетерпимість та дискримінацію) ч.3 Кримінального Кодексу України. Відеоролик зо звірячому розстрілу «президентом» Зеленським» всіх депутатів Верхової Ради,у тім числі жінок, незалежно від політичній, антиконституційній складової, є пропагандою насильства та жорстокості через розповсюдження кіно та відео продукції, яка пропагує культ насилля і жорстокості.
Шановний пане Президент! На превеликий жаль Ваш опонент у другому турі президентських виборів не є законним кандидатом на посаду Президента. Він є політичним шахраєм, який хоче шляхом обману та зловживання довірою, всупереч вимогам Конституції України захопити посаду Президента України і пов’язану з цей посадою державну владу. Він є кримінальним злочинцем якого треба зупинити. Його місце не на посаді Президента України, а у місцях позбавлення волі.
Незалежно від результатів голосування у другому турі президентських виборів Володимир Олександрович Зеленський НЕ БУДЕ ОБРАНИЙ Президентом України, він не при яких обставинах НЕ МОЖЕ БУТИ ОБРАНИЙ, бо він не відповідає вимогам ст. 103 Конституції України до кандидатів у Президенти. Для мільйонів українців, і думаю, майже для всіх виборців що підтримають Вас у другому турі, він ніколи не буде Президентом України. При най гіршому розвитку подій він буде для нас злочинцем, який шахрайські захопив посаду Президента України та пов’язану з цей посадою державну владу, і проти якого треба буде терміново скликати Третій Майдан.
Пане Президент! Прошу Вас не при яких обставинах на уступати Вашу Посаду політичному шахраю та злочинцю Зеленському. У Вас є достатньо прихильників поміж свідомих громадян України, які на відміну від тимчасово обманутої політичним шахраєм Зеленським, звичайно пасивної частини електорату, будуть захищати законність та вимоги Конституції України. Ваше право та прямий обов’язок не уступати посаду Президента тому, хто згідно Конституцій України НЕ МОЖЕ БУТИ ОБРАНИЙ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ.
И крім всього, Ви просто не маєте права, як Президент воюючій країни, передати посаду Верховного Головнокомандуючого …клоуну та злочинцю, такої непотрібної і небезпечної для країни істоті, як Володимир Зеленський, бо з Вашої сторони це буде фактично зрадою Батьківщини, на що Ви, маю надію, ніколи не підете.
Дуже прошу Вас, пане Президент, захистити вимоги Конституції, долю України, свій законний піст Президента, і своє політичне майбутнє.
Ви краще за мене знаєте що на шляху захисту вимог Конституції, та долі України, на шляху захисту Вашої законної посади Президента від антиконституційного злочинного захоплення можете розраховувати на саму активну підтримку мільйонів українців.

19квітня 2019 року
Логвиненко Г.Б. / /геннадій логвиненко


рейтинг: 37
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: