О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


У Моніки в 3,5 рази менш клієнтів (прихильників) ніж вона малює. Насправді це ми знову «самі себе завоювали».Частина 1.

 14-10-2019 00:41 

Дуже хочу звернути увага суспільства на те що «король» то у нас (точніше королева) як що і не зовсім гола, то най менш без штанів, та з голою дупою. На жаль не тільки «служанка» Моніка(разом зо всім своїм борделем) кричить про 73 % підтримки, але не рідко і з нашого боку хтось пеняє на 73% зебілів. Але це зовсім не так. В найкращий для Моніки час (який вже минув) число її прихильників коливалось від 19 до 21-22 відсотків виборців.
У першому турі президентських виборів воно набрало 30,24 відсотка голосів, при том що явка була 62,88% Не складно підрахувати, що це складає 19,01% от числа всіх виборців. І це най менший результат лідера першого туру за всю історію президентських виборів в Україні. Дуже цікаво звідки неочікуване взявся електорат ЗЕ, і що за люди цю істоту підтримали? Відсоток виборців які підтримують відверто антиукраїнські сили, не став менш порівнюючи з президентськими виборами 2014року і виборами в Верховну Раду 2015 року,навпаки він став трошки більшим (майже 16 відсотків) І це ознака того що, у першому турі ЗЕ підтримала виключно частина колишнього проукраїнського електорату. Але це зовсім не найкраща його частина, в першу чергу в плані інтелекту. Якщо людині цікаво дивитися 95 квартал, чи зебільний серіал «Слуга народу», то це скоріше показник рівня IQ , ніж політична позиція. На жаль не дуже високий IQ зовсім не рідко робить людину беззахисної перед відвертими безсоромними політичними шахраями. 30,24% Зеленського – це більш ніж третина від 82-83% проукраїнського електорату,але третина най менш інтелектуальна,най менш активна, і най більш поміркована. Єдиним слово зебіли.
Відверто антиукраїнські сили у першому турі президентських виборів набрали разом біля 16% голосів, а жахливо розпорошені, і зайняті головним образом ярою взаємною боротьбою у своєму патріотичному таборі, проукраїнські сили трошки більш ніж 52%. Найкращого результату поміж проукраїнських кандидатів усіма правдами та не правдами добився Петро Порошенко(майже16%), але для більшості виборців інших проукраїнських кандидатів політичний важковаговик олігарх Петро Порошенко (особливо зо своїми свинарчуками )був ще більш неприпустимим кандидатом на другий термін, ніж прислуга олігархів блазень ЗЕ. Із 36% виборців, які підтримали у першому турі інших проукраїнських кандидатів, у другому тури Петра Порошенка підтримало менш четверті (менш 9%), при том ще більш ¾ (більш 27%)віддали свої голоси за презренного блазня ЗЕ, якого відверто не любили, і не чекали від нього нічого доброго, але що більш негативно (на жаль не без дуже серйозних підстав) відносилися до Порошенка. Разом з тім і сам реально дуже помірковано проукраїнський ліберальний олігарх Порошенко поперед всього лякався перемоги на виборах зовсім не зрадника ЗЕ, а перемоги представниці більш радикально проукраїнських політичних сил Юлії Тимошенко (інші проукраїнські кандидати реально не мали шансів перемогти) . І боровся в ході виборів фактично не за свою перемогу ( на яку зовсім не було шансів), а проти перемоги Юлії Тимошенко, то є за перемогу ЗЕ. Порошенко мав можливість зупинити ЗЕ у другому турі, як би зняв свою кандидатуру на користь Юлії Тимошенко та призвав би до єдності всіх проукраїнських виборців,всіх українських патріотів перед обличчям зради. Більш того як гарант Конституції Порошенко був зобов’язаний зупинити ЗЕ, через те що ЗЕ на момент виборів майже зовсім не володів українською мовою(тем більш в обсязі необхідному для виконання обов’язків президента) , і згідно ст.103 Конституції України НЕ МОЖЕ БУТИ ОБРАНИЙ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ. Конституція має силу прямої дії , і Порошенко не тільки міг,але і був зобов’язаний не бігати на прохання блазня ЗЕ , як блазень з баночками мочи по стадіону, а вимагати ( краще через Указ Президента спрямований на виконання вимог Конституції) для кандидатів у президенти які вийшли у другий тур іспиту з української мови ( краще теж на стадіоні, це було би дуже цікаво для громадян, та смішно). Але Порошенко добре розумів, що виконання вимог Конституції і зняття з виборів ЗЕ, приведе до того, що у другому турі він буде мусити змагатися з Юлією Тимошенко, без будь яких шансів на перемогу. Але на жаль такої варіант розглядався представником хай і національних,але ліберально-олігархічних сил Петром Порошенком як най гірший. І тому (як колись націонал-ліберал та батько «противсіхів» Ющенко на користь Януковича)Порошенко зробив свої вибір на користь Януковича - late, блазня ЗЕ. І це був вибір зовсім не на користь України.
В результаті запеклих чвар в проукраїнському таборі у другому турі ЗЕ набрав 73% (точніше73,22%) голосів виборців. І постійно звертає увагу на те,що має таку велику підтримку виборців. Але це зовсім не так. Колись у 2002 році нині покійний президент Франції Жак Ширак який мав у першому турі менш 20% голосів набрав у другому турі президентських виборів більш 82% голосів. Набрав виключно через те, що разом з нім у другий тур вийшов не дуже адекватний фашист Ле Пен. Зрозуміло що достойний и дуже шановний президент Ширак ні коли не розглядав такий результат як величезну підтримку виборцями своїй кандидатури, а навпаки завжди звертав увагу на те що це є показник неприйняття французьким суспільством фашиста Ле Пена На жаль 73,22% блазня ЗЕ, це виключно результат неприйняття українським суспільством Петра Порошенка , який на посту президента України в часи війни зумів залишитися в першу чергу олігархом, горше того, величезним баригою військового часу. Особисто я добре розуміючі що таке Порошенко, підтримав його у другому турі виключно через те ще розважальна обслуга олігархів політичний шахрай и прямий зрадник України ЗЕ на мій погляд значно гірший варіант. Але я ні коли не кину каменюку в проукраїнських виборців які голосували у другому турі за блазня ЗЕ(добре розуміючі що це таке), через те що розглядали другий термін важковаговика Порошенко як варіант стратегічно більш небезпечний для України. Зараз таких виборців багато поміж протестуючих з самого початку протестів проти капітуляції «згідно формули Штайнмаєра», і зовсім не тому що вони переглянули свою позицію, а просто через те, що після поразки Порошенка вони хочуть( як і планували) протистояти діям ЗЕ, і політично знищити цю істоту. 73,22% за ЗЕ складаються з трьох великих,але зовсім різних груп виборців. Перша група це ядерний електорат ЗЕ – звичайні зебіли, які складають понад 30% виборців що прийняли участь у голосуванні ( 19,01% від числа всіх виборців). Другу групу - трішки більш ніж 27% голосів, складають ті, хто у першому турі голосував за проукраїнських кандидатів, але у другому турі не захотів підтримувати Порошенка, розглядаючи ЗЕ, як менше зло, чи як зло, якого легше буде позбавитися. Таких виборців трішечки більш, ніж виборців що у другому турі підтримали Порошенка (24,45%). Проукраїнські виборці розкололись майже навпіл, в питанні якого з двох небезпечних потенційних капітулянтів треба «мочити» першим. І третю групу – майже 16 відсотків голосів складають відверто антиукраїнські виборці, які у першому турі підтримали Бойка чи Вилкула, але практично всі, майже одноголосно у другому турі проголосували за ЗЕ, через те що консолідовано розглядали його як най менш проукраїнського кандидата з двох, та як більш слабку політичну фігуру (що з їх точки зору теж добре). Так що практично всі виборці, які підтримали ЗЕ тільки у другому турі, зовсім не є його прихильниками, і фактично голосували не за ЗЕ, а проти Порошенка, по принципово різним, часто по зовсім протилежним мотивам.
Відношення до ЗЕ виборців, що проголосували за нього тільки у другому турі, добре показали результати, ініційованих ЗЕ виборів у Верховну Раду. Вимагаючи дострокових виборів до Верховної Ради ЗЕ діяв дуже підступно,як завзятий фарисей,прикриваючи свої дії турботою про довіру до Верховної Ради, він відверто добивався перемоги своїх «слуг» зовсім не політичними,а виключно політико – технологічними,а точніші шахрайсько-технологічними методами. В результаті у виборах до ЗеРади вперше в історії України прийняло участь менш 50 відсотків виборців (49,84%), з яких більш п’ятої частини (21.78% від прийнявши участь в голосуванні, чи 10,86% від спільного числа виборців)проголосувало за партії які не подолали 5-відсотковий бартер і в Раді не представлені то в Раді теж вперши в історії України представлено менш 40 відсотків (38,98%!) виборців. Для довіри представницького органа, це дуже малий відсоток. Але це далеко не все. Політичний шахрай ЗЕ зробив все щоб виборці, які голосують за його опонентів, поперед всього за проукраїнські політичні сили були представлені у Верховної Раді як можна менш,зовсім непропорційно своїй численності. Він використовував для виборів до Верховної Ради момент найбільш незручний для розпорошених и часто розгублених через перемогу блазня ЗЕ на президентських виборах проукраїнських політичних сил, для проукраїнського патріотичного виборця, який получив жорстокий психологічний удар і особисту образу, через вибір у президенти України ( після всього воістину великого і трагічного що пройшла Україна за останні роки) жалкого блазня, який не мав ні якого відношення до Майдану, та як жалкий боягуз підступно уклонявся від призиву в АТО. Крім того середина літа була дуже не зручною датою для значно більш рухливих, ніж глядачі зебільних телесеріалів, традиційних проукраїнських виборців, які у середині літа часто дуже далеко від дома (мандрують, відпочивають чи працюють в іншому регіоні чи за кордоном та т.п.) і тому мають великі проблеми з участю у виборах, особливо тоді коли вибори зовсім неочікувані, як сніг на голову. Якщо у першому турі президентських виборів прийняло участь 62,88% виборців, у другому турі майже стільки же (61,42%), то у виборах до Верховної Ради тільки 49,84 %. Відсоток учасників виборів впав головним образом (майже виключно) за рахунок проукраїнських патріотичних виборців по цілому комплексу причин, які свідомо, та дуже успішно використовував ЗЕ.
Треба сказати, що виборах президента ЗЕ переміг виключно через чвари в проукраїнському таборі, через запеклу боротьбу між собою проукраїнських кандидатів. У першому турі, де явка була 62.88% ЗЕ набрав 30,24% голосів,що складає 19,01% від числа всіх виборців. Відверто антиукраїнські кандидати (Бойко та Вилкул) разом набрали 15,82 % голосів, що складає 9,95% від числа всіх виборців. Тоді як проукраїнські кандидати разом получили зовсім трішечки більш ніж 52% голосів що складає З2,7% голосів від числа всіх виборців. І це на 2,74 % більш, ніж у ЗЕ та відверто антиукраїнських кандидатів разом. Треба звернути увагу на те, що дуже багато для штучної розпорошеності проукраїнських політичних сил зробив особисто Петро Порошенко. Він майже втратив свій колишній авторитет у проукраїнському таборі , але через жахливу штучну розпорошеність проукраїнських сил та використання адміністративного ресурсу, зумів вийти у другий тур, получив відносно невеликий відсоток голосів у першому турі (15,95%), бо інші проукраїнські кандидати, з його допомогою, розшматував, з допомогою Порошенка між собою проукраїнський електорат получили на кожного на ще менший відсоток голосів і до другого туру не пройшли Цікаво, що виборчі технології Порошенко могли би привести і к зовсім «цікавому» результату. Якщо би Вилкул зняв би свою кандидатуру на користь Бойка (що було цілком можливо,і скоріше за все мало би невеликий кумулятивний ефект), то маючи разом 15,82% голосів, і завоював ще зовсім трішечки через кумулятивний ефект від об’єднання, екс – регіонали могли би набрати більш голосів ніж Порошенко(15,95%) і вийти у другий тур заміст його. Коли справжню політику відтісняють політичні технології та маніпуляції це завжди(рано чи пізно) кінчається погано. Порошенко до якого-то моменту розраховував, що якщо він вийде у другий тур, де проти нього буде не інший проукраїнський кандидат, а відверто антиукраїнський екс – регіонал, чи приховано антиукраїнський блазень, то проукраїнська більшість вимушено проголосує за нього, а коли стало ясно що буде по іншому, він злякався, чи просто не захотів робити екстраординарні кроки, та покірно здав владу жалкому блазню ЗЕ.
Зайняв місце президента блазень ЗЕ тут же почав боротьбу за тотальне захоплення влади в країні. Дуже успішної була ЗЕоперація по фактичному «розстрілу» Верховної Ради як повноцінного представницького та законодавчого органа влади. Мрія «президента Голобородька»( та самого ЗЕ) о знищенні парламенту фактично майже виконана. І виконана не стільки через підступні шахрайські ЗЕтехнології, скільки через чвари, жахливу розпорошеність, та тимчасову розгубленість проукраїнських політичних сил. Хочу звернуть увагу на те, що як що би вибори в Раду проходили разом з президентськими виборами та цілком по пропорційної системі, то їх результат був би зовсім іншим. І реально відповідав би політичним настроям виборців в країні. При розподілі місць у Раді були би прийняти до уваги всі 32,24% голосів відданих за «слуг ЗЕ», з 52% голосів відданих за проукраїнські сили до уваги прийняли би 47,78% і тільки 4,22% голосів були би загублені через 5 відсоткову планку , з 15,82%голосів відданих за антиукраїнські партії 11,67% були би прийняти до уваги і 4,15% були би загублені. То є проукраїнські партії получили би більш місць у Раді ніж зебіли та екс - регіонали разом. І це було дуже важливо у стримуванні ( краще всього у повному) преЗЕдента. Але на превеликий жаль розпуск Ради і дострокові парламентські вибори привели до зовсім інших результатів, які, до слова зовсім не відповідають реальним політичним настроям виборців, скоріше це результат звичайної «гри в наперстки» політичного шахрая ЗЕ. Але він ніколи не добився би таких результатів як би проукраїнські сили фактично не дозволили би йому це зробити. На дострокових виборах у Раду як відомо була явка 49,84 % . «Слуги ЗЕ» получили 43,16 голосів, що складає(УВАГА!) ВСЬОГО НА ВСЬОГО 21,51% ВІД ЧИСЛА ВСІХ ВИБОРЦІВ, ЩО ТІЛЬКИ НА 2,5% БІЛЬШ НІЖ ТІ 19,01% ВИБОРЦІВ, ЯКІ ПРОГОЛОСУВАЛИ ЗА ЗЕ У ПЕРШОМУ ТУРІ ПРЕЗДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ. І тільки розпорошеність, розгубленість, тимчасовий депресивний стан проукраїнських політичних сил, майже повна відсутність єдності поміж їх лідерами дозволила політичному наперсточнику ЗЕ перетворити Верховну Раду на ЗЕпарламент, де зебільні депутати які представляють тільки 21.51(!) відсотків виборців получили 254 місця і мають стійку моно більшість,що, ясна річ, зовсім не відповідає реальним політичним настроям виборців і є результатом наглого лицедійства, та примітивного політичного шахрайства.
На цілком штучних і, м’яко кажучи, дуже сумнівних з правової точки зору підставах (від оцінки яких на жаль ухилився Конституційний суд) політичний шахрай ЗЕ розпустив Верховну Раду і запустив процес дострокових парламентських виборів в той момент коли це було най більш незручно для проукраїнських політичних сил, и навпаки дуже зручно для його шахрай-команди (яку дуже важко, а мабуть і не можливо,розглядати як справжню політичну силу). ЗЕшахрай не без підстав розраховував на те що вибори пройдуть у той самий момент коли явка традиційних проукраїнських виборців буде най меншій, а розпорошеність проукраїнських політичних сил навпаки най більшій. І цей шахрайський розрахунок ЗЕтехнолога повністю оправдався. Якщо у першому турі виборів президента прийняло участь 62,88%виборців ( у другому майже стільки же – 61,42%), то в ініційованих ЗЕ дострокових виборах в Раду прийняло участь тільки 49,84%виборців. І це означає що явка впала трошки більш ніж на 20 відсотків (на 20,74%). І,на превеликий жаль, впала явка майже виключно за рахунок традиційних проукраїнських виборців. Падіння явки привело до того,що за проукраїнські партії проголосувало тільки 36,94% виборців,що складає 18,41% від числа всіх виборців. Зрозуміло що політичні настрої виборців за три місяця практично не змінюються (тім більш так сильно та кардинально) і справа тут виключно в падінні явки, дуже непропорційному для груп виборців з різною політичною орієнтацією Порівнюючи з числом голосів відданих за проукраїнських кандидатів на президентських виборах ми бачимо що явка проукраїнських виборців впала на 43,7%(!). Але це ще далеко не все. Розпорошеність проукраїнських політичних сил під час парламентських виборів, не тільки не була подолана, але фактично тільки побільшала, що в умовах зниження явки проукраїнських виборців привело до того що із 36,93% голосів відданих за проукраїнські партії 14.83% (40%!) було загублено, через те що проукраїнські партії за які проголосувало 2/5 проукраїнських виборців не подолали 5-ти відсоткову планку, і тому не прийняли участі у пропорційному розподілі голосів. То є Зетехнології швиденько привели до того, що із проукраїнських виборців( ті,які підтримали у першому турі президентських виборів проукраїнських кандидатів) практично 2/3(66,22%) не представлено в Раді депутатами вибраними на пропорційної основі Ще гірше склалася ситуація у мажоритарних округах, де через низку явку і розпорошеність кандидати від проукраїнських партій ( за які разом проголосувало понад 18,4% від числа всіх виборців) получили разом 11 місць проти 130 місць у «слуг ЗЕ» ( за які проголосувало 21,5% від числа всіх виборців, то є всього на всього на 3,1% більш ). Ситуація коли різниця між політичними силами в 3,1% голосів від числа всіх виборців веде до різниці в 119(!) мажоритарних депутатів викликає вже не обурення, а тільки сміх, бо в Україні таке нахабне політичне шахрайство просто не може тривати довго. Кримінальник Янукович міг тільки мріяти про такий рівень відсіву та зниження представництва патріотичного проукраїнського електорату відверто наглими шахрайськими методами. Зараз мабуть дуже заздрить нашої Моніки, чекаючи її скорого приїзду у Ростові.
(продовження слідує )


геннадій логвиненко


рейтинг: 37
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: