Зеленський: Свої помилки сайт «Миротворець» має виправляти

 11-10-2019 16:28 


«Детектор медіа»

Але як президент він не може приймати рішення про закриття сайтів


Зеленський: Свої помилки сайт «Миротворець» має виправляти

Зеленський: Свої помилки сайт «Миротворець» має виправляти
Президент України Володимир Зеленський, коментуючи питання щодо сайту «Миротворець», зазначив, що не вирішує питань про «закриття чи відкриття сайтів». Про це сказав 10 жовтня під час пресмарафону, який проходить на Kyiv Food Market.

Запитання про «Миротворець» президенту поставили підлеглі блогера Анатолія Шарія.

«Одного разу навіть мою жінку написали в сайт «Миротворець». Не пам’ятаю був я там чи ні? Поки що не було, - зазначив пан Зеленський, - У нас була історія зі «Сватами» і з моєю жінкою. Це нечесна історія. Але я, як президент, не можу відкривати чи закривати сайти».

Також Володимир Зеленський додав, що «свої помилки сайт «Миротворець» має виправляти». Він зазначив, що не знає власників сайту «Миротворець», однак президент переконаний що ним не є Антон Геращенко: «Бо він мені сказав, що вийшов».

Нагадаємо, 10 жовтня, о 10:00 на Kyiv Food Market стартував пресмарафон Володимира Зеленського. Про подію було оголошено вчора. На журналістів чекає не лише незвичне для подібних випадків місце, але й новий формат спілкування президента зі ЗМІ – групами по 7-10 осіб протягом усього дня.


«Детектор медіа»,  https://detector.media/community/article/171463/2019-10-10-zelenskii-svoi-pomilki-sait-mirotvorets-mae-vipravlyati/

Комментарии (скрыть)

lookWek 2019-10-13 23:40:54
Отдых в Степановке:

https://www.stepanovka.top
Лучшие базы отдыха для Вас!