О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


СКУ застеріг Президента Зеленського від вибіркового правосуддя

 21-06-2020 10:41 

18 червня Президент Світового Конґресу Українців Павло Ґрод звернувся з листом до Президента України Володимира Зеленського, в якому наголосив важливість дотримання верховенства права та підкреслив загрози вибіркового правосуддя. Зокрема той факт, що маніпуляції судової системи політичними процесами матимуть негативний вплив, як на міжнародну спільноту, так і на іноземних інвесторів.


СКУ послідовно відстежує процеси, що можуть зашкодити демократії та прозорості в Україні, та наполягає на неприйнятності політичного правосуддя й тиску на судову гілку влади.


Верховенство права – це запорука подальшого утвердження міжнародного іміджу України як демократичної держави, довіри та підтримки ключових партнерів та друзів України. Однак будь-які розслідування повинні відбуватися у повній відповідності до норм чинного законодавства, а не скеровуватися політичними рішеннями.

Відсутність незалежності в системі правосуддя та корумпованість суддів викликають дедалі більші занепокоєння, як з боку міжнародної політичної спільноти так і у іноземних інвесторів.


"Ніхто не може бути понад законом. Але вибіркове правосуддя сьогодні несе загрози майбутньому України та підриває основи демократичного правового суспільства: рівність перед законом, презумпцію невинуватості, право на справедливий суд. Руйнація цих принципів може призвести до вибухової реакції суспільства в Україні та втрати довіри міжнародних партнерів та інвесторів", – заявив Президент СКУ Павло Ґрод. – "Ми закликаємо українську владу до негайного проведення реформи судової системи та системи кримінального судочинства відповідно до європейських стандартів під наглядом міжнародних партнерів".


Світовий Конґрес Українців


рейтинг: 21
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: